Dnia 22 października w Hali Sportowej w Cekcynie odbył się Dekanalny Turniej Piłki Halowej dla ministrantów z dekanatów: koronowskiego, kamienia krajeńskiego i tucholskiego. Wzięło w nim udział pięć parafii: pw. Bożego Ciała w Tucholi, pw. św. Jakuba Apostoła w Tucholi, pw. św. Bartłomieja Apostoła w Tucholi, pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Cekcynie oraz pw. Trójcy Świętej w Byszewie.

Turniej rozgrywał się w kategoriach rocznikowych - ministrant, lektor młodszy i lektor starszy.
W kategorii lektora starszego:
1. miejsce zajęła parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Tucholi;
2. miejsce parafia pw. św. Jakuba Ap. w Tucholi;
3. miejsce parafia w Cekcynie.
Wyróżniono również w tej kategorii parafię w Byszewie.

W kategorii lektor młodszy:
1. miejsce i jedyne zajęła parafia w Cekcynie.

W kategorii ministrant:
1. miejsce zajęła parafia w Cekcynie;
2. miejsce parafia pw. Bożego Ciała w Tucholi.

Wyróżniono również najlepszych bramkarzy - Szymona Węgierskiego, Jana Wiśniewskiego oraz Kamila Wilkowskiego, a także najlepszych piłkarzy - Dominika Berenta, Mateusza Więckowskiego oraz Brajana Skaja.
Rozgrywki sędziował Marek Januszewski, prezes Stowarzyszenia Gryf Cekcyn oraz trener młodych cekcynian.

Ks. Andrzej Patrzykąt