Galeria zdjęć »W sobotę, 11 marca 2023 roku, odbył się turniej służb liturgicznych w piłce halowej dla rejonu kamieńskiego. Łącznie udział wzięło 10 drużyn z 7 parafii.

W poszczególnych kategoriach zagrali:
- ministranci (roczniki 2011-2015) – Cekcyn, Drzycim, Laskowice, Tuchola (Boże Ciało).
- lektorzy młodsi (roczniki 2007-2010) – Cekcyn, Drzycim, Świecie (Niepokalanego Poczęcia NMP).
- lektorzy starsi (roczniki 2002-2006) – Drzycim, Świekatowo, Tuchola (św. Bartłomiej Ap.)

Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się:
- ministranci: Cekcyn
- lektorzy młodsi: Drzycim
- lektorzy starsi: Świekatowo

Zwycięzcy, w każdej kategorii, będą brali udział w finałach diecezjalnych, które odbędą się 18 marca 2023 roku w Starogardzie Gdańskim. Gratulujemy wszystkim członkom służby liturgicznej, którzy wzięli udział w rozgrywkach rejonowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. Szczególnie dziękujemy dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi za udostępnienie sali!

Więcej zdjęć na stronie: FB - Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Tucholi
Fot. Joanna Lutoborska