Galeria zdjęć » Przedstawiciele służby liturgicznej parafii św. Maksymiliana Kolbego z Skarszew oraz z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach, udali się w piątek, 12 kwietnia do Krakowa na finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej po uprzednim zakwalifikowaniu się do tego etapu. Po zaciętej walce intelektualnej, uczniowie mieli okazję zwiedzić magiczne zakątki Krakowa, od Wawelu po zaułki Starego Miasta.

W przyjaznej atmosferze wraz z opiekunem spędzili czas na wymianie wrażeń i pogłębianiu przyjaźni. Po podsumowaniu konkursu, pełni zmęczenia, wyruszyli pociągiem w drogę powrotną do Chojnic.

Niestety, mimo ogromnego wysiłku i zaangażowania, nie udało im się zdobyć miejsc na podium. Jednakże, doświadczenie konkursowe oraz wspólne przeżycia na pewno wzmocniły ich więzi i zmotywowały do dalszych wysiłków w poznawaniu liturgicznych tajemnic.
"Ad maiorem Dei gloriam"

ks. Rafał Kunowski