21 października przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie, odbył się ministrancki turniej halowej piłki nożnej dekanatu tczewskiego. W kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum I miejsce zajęła parafia NMP Matki Kościoła w Tczewie, natomiast wśród szkół średnich najlepsi okazali się ministranci z parafii św. Józefa w Tczewie. Gratulujemy zwycięzcom, którzy będą reprezentować nasz dekanat w rozgrywkach rejonowych, a także parafiom św. Wojciecha w Gorzędzieju i św. Maksymiliana w Tczewie, które zgłosiły swój udział w turnieju. Jest to okazja, by ministranci oprócz wiernego służenia przy ołtarzu Pana i wspólnej integracji, pokazali swoje pasje i  umiejętności sportowe. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji, a w sposób szczególny rodzicom i dyrekcji szkoły.