Turniej w piłkę halową w Tczewie
W sobotę, 14 listopada na sali w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza St. Pasierba w Tczewie odbył się turniej piłki halowej ministrantów Dekanatu Tczewskiego. W turnieju uczestniczyli ministranci z 7 parafii.
Czytaj więcej.. 
Turniej w piłkę halową w Tucholi
W dniach 27 i 29 października 2015 r. odbył się turniej piłki halowej na etapie dekanalnym, dekanatu tucholskiego.
Czytaj więcej.. 
67. Zebranie Duszpasterzy LSO
W dniach od 3 do 4 listopada w Licheniu odbyło się 67. Ogólnopolskie Zebranie Diecezjalnych Duszpasterzy Służby Liturgicznej.
Czytaj więcej.. 
Turniej w piłkę w Dekanacie Pelplińskim
W sobotę, 17 października na sali w Zespole Szkół nr 1 w Pelplinie odbył się turniej piłki halowej ministrantów Dekanatu Pelplińskiego. Ministranci z parafii Pelplin, Rajkowy, Jabłowo, Bobowo, Wielki Garc i Nowa Cerkiew zaciekle walczyli o Puchar.
Czytaj więcej.. 
XI edycja kursu ceremoniarzy
W dniach od 9 do 11 października 2015 roku odbył się pierwszy zjazd jedenastej edycji kursu dla ceremoniarzy z Diecezji Pelplińskiej. Kurs rozpoczęło 63 kandydatów z 31 parafii.
Czytaj więcej.. 
Nowa edycja kursu dla ceremoniarzy
Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów informuje, że kolejna XI edycja kursu ceremoniarza rozpocznie się 9 października 2015 roku w Pelplinie. Kandydatów należy zgłosić do ks. Macieja Zabrockiego telefonicznie lub mailowo.
Czytaj więcej.. 
Nowy rok szkolny i katechetyczny
Nowy rok szkolny to kolejna szansa na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy. Stawiane wymagania mają zmobilizować do wytężonej pracy, aby za dziesięć miesięcy móc radować się sukcesami i dobrymi owocami rzetelnej pracy.
Czytaj więcej.. 
Promocja nowych ceremoniarzy...
W niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku, Ksiądz Biskup Pomocniczy Wiesław Śmigiel ustanowił nowych ceremoniarzy, lektorów i psałterzystów. Uroczystość odbyła się w kaplicy Collegium Marianum podczas Mszy Świętej kończącej rekolekcje.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]