Rozgrywki w piłkę - rejon pelpliński
W sobotę 15. marca w Bobowie odbył się rejonowy turniej w piłkę halową ministrantów rejonu pelplińskiego. Zobacz kto wygrał...
Czytaj więcej.. 
Krystian Szczęsny - zwycięzcą konkursu
W sobotę 15. marca odbył się Konkurs na Najlepszego Ceremoniarza Diecezji Pelplińskiej. W konkursie wzięło udział 26 ceremoniarzy.
Czytaj więcej.. 
Rekolekcje dla ceremoniarzy
Rekolekcje dla ustanowionych ceremoniarzy Diecezji Pelplińskiej w tym roku odbyły się w Pelplinie w Collegium Marianum w dniach 14-16 marca. Na zaproszenie odpowiedziało 48 młodych mężczyzn z różnych zakątków diecezji.
Czytaj więcej.. 
III zjazd kursu dla ceremoniarzy
W dniach od 21-23 lutego br. odbył się w Pelplinie w Collegium Marianum kolejny, trzeci już zjazd dla uczestników kursu na ceremoniarza. Tematyka tego spotkania poświęcona była przeżywaniu Triduum Paschalnego.
Czytaj więcej.. 
Warsztaty dla lektorów i kantorów
W piątek, 14 lutego 2014 r. w Collegium Marianum w Pelplinie rozpoczęły się pierwsze w diecezji pelplińskiej warsztaty dla lektorów i kantorów. W zajęciach uczestniczyło 40 młodych osób.
Czytaj więcej.. 
Konkurs na najlepszego ceremoniarza
W ramach rekolekcji dla ceremoniarzy odbędzie się po raz pierwszy konkurs na najlepszego ceremoniarza w naszej Diecezji. Do konkursu mogą przystąpić ceremoniarze z Diecezji Pelplińskiej ustanowieni w latach 2006 – 2013.
Czytaj więcej.. 
Rekolekcje dla ceremoniarzy -zaproszenie
W dniach od 14 do 16 marca 2014 roku w Pelplinie w Collegium Marianum odbędą sie rekolekcje dla ustanowionych ceremoniarzy. Bardzo serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej.. 
Zaproszenie na warsztaty lektor-kantor
Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów oraz Duszpasterstwo Scholii i Zespołów Liturgicznych organizują warsztaty dla lektorów i kantorów (zarówno chłopaków jak i dziewcząt).
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]