Rozgrywki w piłkę - rejon lęborski
Dnia 28 lutego o godz. 10:00 w Kostkowie odbyły się rozgrywki rejonowe ministrantów w piłkę halową. Zobacz kto zwyciężył...
Czytaj więcej.. 
Rozgrywki w piłkę - rejon pelpliński
W sobotę, 28 lutego 2015 roku, odbyły się w Subkowach Rozgrywki Ministrantów w Piłkę Halową Rejonu Pelplińskiego (dekanaty: tczewski, pelpliński, gniewski, starogardzki, jeżewski, nowski, skórzecki, świecki).
Czytaj więcej.. 
III zjazd kursu dla ceremoniarzy
W dniach od 27 lutego do 1 marca br. odbył się w Pelplinie w Collegium Marianum kolejny, trzeci już zjazd dla uczestników kursu na ceremoniarza. Tematyka tego spotkania poświęcona była przeżywaniu Triduum Paschalnego.
Czytaj więcej.. 
I Diecezjalne Mistrzostwa w szachach
W sobotę 7. lutego odbyły się w parafii p.w. św. Marcina w Starej Kiszewie I Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w szachach. Zobacz kto zwyciężył :)
Czytaj więcej.. 
Rekolekcje dla ceremoniarzy
Rekolekcje dla ceremoniarzy ustanowionych w minionych latach (2006 – 2014) odbędą się w dniach od 13 do 15 marca 2015 w Pelplinie w Collegium Marianum. Koszt rekolekcji – 90 zł. Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Kunda.
Czytaj więcej.. 
Mistrzostwa Ministrantów w szachach
I Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Szachach odbędą się 7. lutego 2015 roku w Starej Kiszewie (ul. Tysiąclecia 28 – plebania). Zgłoszenia należy kierować do 5 lutego 2015 roku pocztą elektroniczną na adres: mimaksio@maryjni.pl
Czytaj więcej.. 
Życzenia na Boże Narodzenie
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku.
Czytaj więcej.. 
II zjazd kursu ceremoniarzy
W dniach od 28 do 30 listopada 2014 roku w Collegium Marianum w Pelplinie odbył się II zjazd uczestników kursu na ceremoniarza. W przygotowaniach do posługi ceremoniarza bierze udział 49 ministrantów i lektorów z Diecezji Pelplińskiej.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]