Egzamin dla przyszłych ceremoniarzy
W dniach 17-18 kwietnia 49 kandydatów przystąpiło do egzaminu, który decyduje o promocji na ceremoniarza Diecezji Pelplińskiej.
Czytaj więcej.. 
Konkurs lektorski dekanatu kościerskiego
W sobotę 18 kwietnia, w ramach przygotowania do Diecezjalnego Konkursu Lektorskiego, który będzie miał miejsce w Pelplinie 25 kwietnia, odbyły się eliminacje na szczeblu dekanalnym.
Czytaj więcej.. 
Konkurs lektorski dekanatu tczewskiego
18 kwietnia w Domu Parafialnym w Subkowach odbył się Konkurs Lektorski Dekanatu Tczewskiego. Spotkanie zaczęło się od słowa powitania i modlitwy ks. proboszcza Feliksa Kameckiego.
Czytaj więcej.. 
Konkurs lektorski dekanatu pelplińskiego
W sobotę 18. kwietnia w Parafii Katedralnej w Pelplinie odbył się Dekanalny Konkurs Lektorski stanowiący eliminacje do Konkursu Diecezjalnego.
Czytaj więcej.. 
Zakończyły się warsztaty dla lektorów
W dniach od 10- 11 kwietnia 2015 roku, w Pelplinie odbywały się warsztaty dla lektorów oraz psałterzytów. W ćwiczeniach uczestniczyły 34 osoby.
Czytaj więcej.. 
Diecezjane Mistrzostwa w piłkę halową
W sobotę 21. marca 2015 roku odbyły się w Pelplinie Mistrzostwa Służb Liturgicznych Diecezji Pelplińskiej w piłkę halową. Zobacz kto zwyciężył...
Czytaj więcej.. 
Rekolekcje dla ceremoniarzy
W dniach od 13 do 15. marca w Collegium Marianum w Pelplinie odbyły się rekolekcje dla ceremoniarzy, którzy w poprzednich latach zostali promowani do pełnienia tej funkcji na terenie diecezji Pelplińskiej. Udział wzięło 64 ceremoniarzy...
Czytaj więcej.. 
Rozgrywki w piłkę - rejon chojnicki
W sobotę 28 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malchinie odbył się Rejonowy Turniej Ministrantów Rejonu Chojnickiego w piłce nożnej zorganizowany przez parafię Czersk.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]