X edycja kursu dla ceremoniarzy
Kolejna – dziesiąta już – edycja kursu dla ceremoniarzy z Diecezji Pelplińskiej rozpoczęła się w piątek 17. października w Collegium Marianum w Pelplinie. Kurs rozpoczęło 50 kandydatów z 26 parafii.
Czytaj więcej.. 
VI Szachowe Mistrzostwa Polski
Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów informuje, że w dniu 22 listopada 2014 roku odbędą się w Starachowicach (diecezja radomska) VI Mistrzostwa Polski Ministrantów w szachach.
Czytaj więcej.. 
Mistrzostwa w piłkę halową
Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów zawiadamia, że rozpoczynają się Mistrzostwa Służby Liturgicznej Diecezji Pelplińskiej w piłce halowej. Rozgrywki dekanalne należy rozegrać do 30 listopada 2014 roku.
Czytaj więcej.. 
18.09 wspomnienie św. Stanisława Kostki
Wszystkim należącym do Liturgicznej Służby Ołtarza składam serdeczne życzenia w dniu wspomnienia Patrona Ministrantów - św. Stanisława Kostki. Niech stanie się wzorem Waszej gorliwości w dążeniu do nieba i w posłudze przy Chrystusowym Ołtarzu.
Czytaj więcej.. 
Nowa edycja kursu ceremoniarza
Kolejna edycja kursu ceremoniarza rozpocznie się 17 października 2014 roku w Pelplinie. Kurs przeznaczony jest dla ministrantów i lektorów (klasy II i III gimnazjum oraz klasy ponadgimnazjalne), z minimum 2-letnim stażem służby ministranckiej
Czytaj więcej.. 
Nowy rok szkolny
1. września to pierwszy dzień nowego roku szkolnego i katechetycznego. Wszystkim ministrantom, lektorom i ceremoniarzom życzę, by nowy rok szkolny był pełen sukcesów i przyniósł wiele radości w szkole i w posłudze przy ołtarzu.
Czytaj więcej.. 
Ustanowienie nowych ceremoniarzy
W niedzielę, 24 sierpnia 2014 roku, Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna ustanowił nowych ceremoniarzy, lektorów i kantorów.
Czytaj więcej.. 
Rekolekcje kandydatów na ceremoniarzy
W dniach od 22-24 sierpnia br. w Collegium Marianum w Pelplinie odbyły się rekolekcje dla kandydatów na ceremoniarzy. Rekolekcje poprowadził Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Ks. dr Wojciech Niemczewski.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]