Rozgrywki w piłkę - dekanat starogardzki
Ministranci z dekanatu starogardzkiego w sobotę 29 listopada wzięli udział w diecezjalnym etapie rozgrywek ministranckich w piłce halowej. Zobacz kto zwyciężył...
Czytaj więcej.. 
Nowi ministranci w parafii Katedralnej
Podczas Mszy św. w Uroczystość Chrystusa Króla w parafii Katedralnej zostało włączonych 8 kandydatów do służby ministranckiej.
Czytaj więcej.. 
FARA TCZEW - nowi ministranci
Z wielką radością 23 listopada 2014 roku w uroczystość patronalną służby liturgicznej (Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata) wspólnota parafialna tczewskiej Fary powitała w gronie Służby Liturgicznej nowych ministrantów.
Czytaj więcej.. 
Rozgrywki w piłkę w dekanacie łupawskim
W parafii Łupawa dnia 22. listopada odbył się turniej ministrantów w piłkę halową na szczeblu dekanalnym. Zobacz kto zwyciężył...
Czytaj więcej.. 
VI Mistrzostwa Ministrantów w szachach
W sobotę 22.11.2014 w Starachowicach odbyły się już po raz szósty ogólnopolskie mistrzostwa ministrantów w szachach. Z naszej Diecezji w tym turnieju wzięło udział pięciu ministranci z parafii pw. św. Marcina w Świekatowie, którzy zajęli VI miejsce.
Czytaj więcej.. 
Mistrzostwa Dekanatu Pelplińskiego
W sobotę, 15 listopada w Pelplinie odbył się turniej piłki halowej ministrantów Dekanatu Pelplińskiego. Pierwsze miejsce zajęły parafie...
Czytaj więcej.. 
Zajzd Duszpasterzy Służb Liturgicznych
W dniach od 5 do 6 listopada w Licheniu odbyło się 66. Zebranie Duszpasterzy Służby Liturgicznej. Obradom przewodniczył bp Adam Bałabuch, przewodniczący Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów przy KEP.
Czytaj więcej.. 
Mistrzostwa Dekanatu Tczewskiego
W sobotę, 18 października, w Subkowach, odbyły się Dekanalne Mistrzostwa Służb Liturgicznych w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 99 zawodników z 9 parafii dekanatu tczewskiego.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]